qLJHnnJiLéRnn Téq aDRési
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

qLJHnnJiLéRnn Téq aDRési

cooq TaTLı qLJHnnJiLéRnn aDRéSi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GüLçin ergüLün evLiLiqi haKKınDa biLqii ...!

YazarMesaj
Admin
ŞıpSévDi GüLçinCi aDmininiZ YeLiz
ŞıpSévDi GüLçinCi aDmininiZ YeLiz
Admin

GüLçin ergüLün evLiLiqi haKKınDa biLqii ...! Empty
MesajKonu: GüLçin ergüLün evLiLiqi haKKınDa biLqii ...!   GüLçin ergüLün evLiLiqi haKKınDa biLqii ...! Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 2:31 pm

Gülçin Ergül,yasemin Yürük,Eren Bakıcı ve Cemre kemer'den oluşan ''HEPSİ''adlı müzik grubu hakkında uzun süredir dağıldıklarına dair söylettiler çıkıyordu.Grup üyeleri''Bu iddalara sadece gülüyoruz.''''''derken menejerleri''Onlar toplama bir grup değil ki dağılsın''diyerek haberleri yalanlamıştı.Ancak grup üyelerinden Gülçin Ergül evlenmeye karar verince hepsi herçekten dağıldı.Gülçin'in Dubai'de balayında olduğu,grubun 1 şubat Bostancı gösteri merkezine 3 kişi katılacağını açıkladı.Grup basın danışmanı''Gülçin özel sebepler yüzünden yurt dışında''dedi.ERGÜL daha önceki röpörtajda ''Bazı evli çiftleri sevgi adında dürüstlüklerini kaybetmiş insanlar olarak görüyorum.Bu yüzden evlenmeyi düşünmüyorum''demişti.

ARKADAŞLAR BEN SADECE BUNA GÜLÜYORUM.BENİM AŞKIM(GÜLÇİN)EVLENMİYORDUR.GRUPTA DAĞILMIYORDUR.ARKADAŞLAR BEN BUNA ÇOK ÜZÜLDÜM.HABERİ YAPAN ESRA ÇELİKER BENCE BİR YALAN UYDURUYOR AŞKIM(GÜLÇİN)EVLENSE BİLE GRUP DAĞILMAZ.ARKADAŞLAR LÜTFEN BU KONU HAKINDA BİR YORUM YAZIN.YA ŞİMDİ DELİRİCEM HEPSİCİLER OLARAK BİZ GRUP HEPSİ DAĞILMICAK DİYORUZ
http://qlchnnjiler.yetkinforum.com

GüLçin ergüLün evLiLiqi haKKınDa biLqii ...!
1 sayfadaki 1 sayfası